fbpx

Õpetlik raamat: mis on persoonibränd ja mis kasu sest sulle on?

Mõiste “persoonibränd” võib silme ette tuua 20-aastase Instagrami suunamudija, kel on igal hommikul uus partnerleping sõlmitud ning kes elab vähemalt pealnäha perfektset elu. Ei tohi aga tähelepanuta jätta asjaolu, et see mõiste on tegelikult oluliselt laiem ning tugev persoonibränd toob kasu väga paljude erialade esindajatele.

Võib-olla oled arst ning soovid edendada lisaks oma patsientide tervisele ka rahvatervist üldiselt. Ehk on sinu erialaks hoopis ärinõustamine, iluteenused, kokakunst või koerte dresseerimine? Olenemata sellest, millisel elualal tegutsed, aitab tugev persoonibränd sul eristuda, leida kliente ning tõusta arvamusliidriks. 

Ideaalse brändi loomine on aga peen kunst ning omaette nuputades võtab see väga palju aega ja energiat. Õnneks on Evelin Org ja Olesija Saue oma teadmised kokku kogunud ning nõustunud neid ka maailmaga jagama – nii sündis raamat “Bränd nimega Sina”. 

“Bränd nimega Sina” koosneb sajast praktilisest sammust, mida astuda oma persoonibrändi loomiseks ja arendamiseks. Teos on eelkõige mõeldud neile, kes on huvitatud läbi oma oskuste, annete, tugevuste ja eripära oma toote või teenuse müümisest. 

Raamatu eesmärk on aidata läbi mõelda oma ideaalne bränd, seda atraktiivselt pakendada ja efektiivselt turundada. Raamat aitab oma persoonibrändi tervikuna lahti mõtestada, luua selge visiooni, kuhu liikuda, ja paika panna konkreetse tegevusplaani.

Ükskõik, milline on ettevõte – persoonibrändingusse tasub igal juhul panustada, sest sellel on alati rahaline väärtus. Seega raamatule pilk peale heita on kahtlemata hea mõte. 

Samal teemal