PERSOONIBRÄNDI VEEBIAKADEEMIA

PERSOONIBRÄNDI  VEEBIAKADEEMIA

Kõik, mida Sul on vaja selleks, 
et luua tugev ja eristuv persoonibränd


Aastal 2012, Jeff Bezos, Amazoni asutaja on öelnud, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta räägitakse, kui Sa oled ruumist lahkunud. Täna, aastal 2022, olukord on muutunud ja võib öelda, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta teatakse, enne kui sa oled ruumi sisenenud. 
Nüüd on aeg võtta kontroll enda kuvandi loomise osas.

Kuidas Persoonibrändi Akadeemia Sind aitab?

Persoonibrändi veebiakadeemia koosneb 7 moodulist ja 44 videost, mida saad läbida omas tempos. Üks kord kuus on ka ühine Zoomi kohtumine.  Persoonibrändi veebiakadeemiaga liitudes on Sul juurdepääs kogu materjalile terveks aastaks.

7 moodulit

 Jõuad selguseni  järgmistes küsimustes ja saad inspiratsiooni ja praktilisi tööriistu tegutsemiseks:
 • Saad teada, mis teeb Sind unikaalseks ja eriliseks;
 • Paned paika, ​mis on Sinu persoonibrändi DNA;
 • ​Leiad mis on Sinu MIKS;
 • ​​Kuidas konkurentidest eristuda olles Sina ise;
 • Paned väga konkreetselt paika oma eesmärgid;
 • Lood oma unikaalse väärtuspakkumise;
 • Saad aru, kes on Sinu ideaalne klient;
 • ​Leiad ülesse oma unikaalse “Mina” ja õpid, kuidas seda atraktiivselt pakendada ja efektiivselt müüa
 • ​Õpid rääkima oma “lugu” nii, et see kõnetab Sinu kliente;
 • Valid enda jaoks sobivad kanalid ja õpid müüma personaalselt ja autentselt;
 • ​Õpid, kuidas suurendada nähtavust, usaldusväärsust ja kasumlikkust;
 • ​Paned paika olulisemad mõõdikud;
 • Saad juurde julguse ja enesekindluse
 • ​​Teed asju, mis panevad Sul silmad särama ja inspireerid teisi enda ümber

Mida Sa saad?

Tugev persoonibränd aitab Sul suurendada nähtavust, usaldusväärsust ja kasumlikkust

 • Selgust
 • Praktilisi teadmisi
 • Inspiratsiooni
 • ​Personaliseeritud tagasisidet
 • ​Toetava grupi
 •  Vastutuspartneri
 • ​Bränd Nimega Sina täidetava e-raamatu
 •  Konkreetse ja selge tegevusplaani
 • ​​​​Ja… Ideid on palju, aga jätame midagi ka üllatuseks! ;)
 KELLELE SOBIB?
 • Unistad oma ettevõttest aga ei oska või ei julge alustada?
 • Soovid selgust, millega Sa päriselt tahaks tegeleda?
 • Otsid uusi kliente?
 • ​Soovid oma hobist teha äri aga ei tea täpselt kuidas alustada?
 • ​Oled oma valdkonna ekspert ja tahad võimendada enda positsiooni?
 • ​Soovid vähendada turunduskulusid kuid suurendada müüki?
 • ​Vajad inspiratsiooni, julgustust ja motivatsiooni?

Millest täpsemalt Persoonibrändi veebiakadeemias räägime?

SISSEJUHATUS

Räägime sellest, mis on persoonibränd ja teadlik persoonibränding, miks persoonibrändinguga peaks igaüks tegelema teadlikult ja strateegiliselt ja mis kasu on tugevast persoonibrändist.

MOODUL 1: 
Sinu persoonibrändi eesmärk ja Sinu MIKS

Moodulis 1 keskendume Sinu persoonibrändi eesmärgile ja Sinu MIKS'ile. Oluline on läbi mõelda see, mida sa tahad saavutada, kuhu sa tahad jõuda ja millised on Su eesmärgid. Sinu MIKS annab Sulle selguse, julguse ja inspiratsiooni tegutsema.

MOODUL 2: 
Kes Sa oled-Sinu persoonibrändi DNA

Moodulis 2 kaardistad oma tugevused ja nõrkused, samuti väärtused, kirg ja elustiil laiemalt. Sinu identiteet on see, mis aitab Sul hiljem jõuda selleni, mis aitab Sul eristuda ja mis annavad klientidele põhjuse ostuotsuse tegemisel valida just Sind.

MOODUL 3: 
Sinu unikaalne väärtuspakkumine

Nii nagu on positsioneerimine ettevõtte turundustegevuse aluseks, algab ka sinu persoonibrändi strateegia sellest, mida sa pakud. Moodulis 3 tuleb Sul kirja panna oma teadmised ja oskused – nii tööalased kui ka need, mida oled igapäevaselt elus õppinud. Mõelda, mis Sind motiveerib ja inspireerib. Ja mõelda suuremalt ja oluliselt julgemalt.

MOODUL 4: 
Sinu ideaalne sihtgrupp

Moodulis 4 määratled võimalikult täpselt oma sihtgrupp ehk lühidalt need kliendid või kliendigrupid, kes peavad olema sinust ja sinu ettevõttest teadlikud. Sul tuleb analüüsida, kas need on eraisikud või ettevõtted, ja lahata neid kõige väiksemate pisidetailideni välja. Kui sa jätad sellele küsimusele vastamise vahele või ei tee seda piisava põhjalikkusega, kulutad sa tulevikus asjatult oma aega ja raha. Kui sa ei tea, kellele sa pead täpselt oma müügi- ja turundustegevused suunama, teed sa seda kõigile ja ei jõua tegelikult mitte kuhugi.

MOODUL 5: 
Sinu lugu

Oma brändi saad Sa luua oma unikaalset lugu kujundades, seda pidevalt arendades, oma lugu rääkides, täiendades ja värskena hoides. Persoonibränding on palju rohkem kui Sinu toote või teenuse müümine. Autentne persoonibränding on selle „miski“ leidmine, mida ainult Sina saad maailmale anda. Ja siis maailmaga selle jagamine – jagades oma teadmisi, oma perspektiivi, oma lugu. See on suurepärane viis oma konkurentidest eristumiseks ja oma tarbijatega emotsionaalsete sidemete loomiseks. Moodulis 5 keskendume Sinu unikaalse loo leidmisele.

MOODUL 6: 
Sinu kanalid


Moodulis 6 võrdleme nii erinevaid sotsiaalmeediakanaleid kui ka traditsioonilisi müügi- ja turunduskanaleid, mille abil saaksid oma persoonibrändi laiema üldsuseni viia. Aitame sul välja valida konkreetsemad kanalid, millele oma sihtgruppi ja sisu silmas pidades peaksid keskenduma ja välistame need, millele ei ole mõistlik aega ja raha kulutada.

MOODUL 7: 
Mõõdikud, strateegia ja tegevusplaan


Selleks, et aru saada, kui hästi sinu persoonibränd töötab ja et oskaksid õigel kursil püsida, tuleb oma tegevusi ka mõõta. Moodulis 7 paneme paika mõõdikud ja konkreetse tegevusplaani, mis aitab sul igapäevaselt tegutseda sinu persoonibrändi kasuks.
õppe kogumaht 56 akadeemilist tundi

Piilu sisse Persoonibrändi veebiakadeemiasse

Persoonibrändi veebiakadeemias on 30 aastat kombineeritud praktikat, vähemalt 150 raamatu jagu teadmisi, 20+ rahvusvahelist uuringut, 308 lk väärtusliku sisu, 100 praktilist sammu

Kuidas Persoonibrändi veebiakadeemiaga ühineda?

Meiega on võimalik liituda igal ajal, nii saad läbida Persoonibrändi akadeemaiat endale sobivas tempos.

100% garantii

Meil kehtib raha tagasi garantii. Kui tunned, et programm ei vastanud Sinu ootustele, saada e-mail tagastussooviga aadressile info@brandnimegasina.ee ja osalustasu tagastatakse Sulle ilma küsimusi esitamata.

Persoonibrändi akadeemia osalejate tagasiside

Jaanika Rannula
Upwise OÜ
Juhtimise ja meeskonna coach,
superviisor ja koolitaja
Kui sa tahad päriselt oma ellu muutust luua siis sulle antakse raamatu ja veebiakadeemia näol kõik tööriistad. Teadlikkus sellest, kes sa oled on kõige olulisem, akadeemia käigus sai selle üle palju mõtiskleda. Sain akadeemiast kinnitust, et olen õigel teel!
Merike Kütt
Kogemuskoolitaja, Eestis esimene ja ainuke litsentseeritud Louise L. Hay õpetuste treener-koolitaja, diplomeeritud EFT praktik ja metameditsiini terapeut.
Persoonibrändi nippide ja mõtetega sain ma aru, et mul on nii oluline miks ja ma tahan seda jagada! Minu miks on inspireerida inimesi läbi omaenda kogemuse. Me tihti alahindame iseennast aga kui keegi annab tõuke ja toob välja sinu tugevused siis on patt hoida neid enda teada.
Triin Muiste 
Toitumisterapeut ning elamuskoolitaja
Mulle meeldis, et meile määrati kohe alguses vastutuspartnerid. Kuna ma töötan üksinda siis on hea, et meile anti keegi, kes on toeks ja sellel teekonnal aitab. Ma arvasin, et kõik mu tuttavad teavad millega tegelen kuid kui hakkasin isiklikke postitusi tegema, siis see tagasiside ja tulemuslikkus hämmastas mind.
Epp Priimägi
Naerukoolitaja, coach, superviisor, õpetaja

Bränd nimega Sina veebiakadeemia on olnud pikaajalise toimega. See on andnud mulle tugipunkti. Meis kõigis on imelisi oskusi ning oleme igaüks omamoodi imelised!
Hiie Härm
Köögikujundaja
Veebiakadeemia lennutas mu äri uutesse kõrgustesse! Kui veebiakadeemia läbi sai oli mul terve järgmise poolaasta plaanid paigas, sest akadeemias pidi just selle paika panema. Tänu veebiakadeemiale olen nüüd jõudnud Ameerika turule! Üks asi viib teiseni ja see on hästi põnev!
Urmet Itse
Nordic City OÜ tegevjuht
Usun, et persoonibrändi eest hoolitsemine muutub ühel hetkel sama elementaarseks kui hammaste pesu. Üks viis oma hingelise tasandi eest hoolitseda on persoonibränding. Veebiakadeemia eeliseks on see, et me saame õppida ükskõik kus me asume ning kodutööd võimaldavad süvitsi meie enda kohta rohkem teada saada.
Timo Porval
Digiturundaja, ettevõtja
Digiagentuur Lavii, Turunduslabor, Podcast Ekspordime
Sul on vaja õigeid küsimusi ning Bränd nimega Sina küsis minult sada väga õiget küsimust. Kõigepealt on vaja aru saada miks sa midagi teed ja see raamat aitab sellega suurepäraselt.
Moonika Riivald
Monika Riivald massaaž ja iluteenused
Persoonibränd on meil kõigil juba olemas. See on see, kuidas me suhtleme teiste inimestega. Mis mulle kõige rohkem persoonibrändingu akadeemias meeldis oli see, et me tegime seal palju praktilisi kirjalikke ülesandeid. Lõpuks tekkis neist ülesannetest selge arusaam ja terviklik äriplaan.
Ivar Raav
Juhtimiskonsultant
Kõige suurem lisaväärtus oli usk iseendasse, et ma olen väärt iseenda brändi. Hakkasin uskuma iseendasse kui brändi selle asemel, et mõelda, et mul on millestki puudu. Persoonibränd on enesekindluse alus ja paneb sind mõtlema iseendale.

Kes me oleme?
 • ​Eesti esimese persoonibrändingu raamatu Bränd Nimega Sina autorid.
 • ​Oma koolitustel ja inspiratsiooniseminaridel oleme aidanud enam kui 12 500 inimest.
 • Kaks magistrikraadi rahvusvahelises ärijuhtimises ja turunduses 
 • Oleme koostööd teinud rohkem kui 500 ettevõtja ja turundajaga.
 • ​​Meil on pikaajaline kogemus rahvusvahelistel turgudel ja erinevates sektorites.
 • ​Oleme Eesti Töötukassa ametlikuks koolituspartneriks.
 • ​Meil on ​kombineeritud müügi-ja turunduskogemust 30+ aastat. 
 • ​Meil on kombineeritud ettevõtluskogemust 20+ aastat.
 • ​Meie suurimad kliendid on SEB Eesti, Mentorite Koda, Innove, EBS, Riigikogu jpt

OLESIJA SAUE


Magistrikraad rahvusvahelises ärijuhtimises
15+ aastat kogemust müügis, turunduses ja äriarendamises
Goal Marketing'i strateeg, koolitaja
AoEC sertifitseeritud Executive Coach

Olesija on Goal Marketingi (www.goal.ee) strateeg ja koolitaja. Tal on rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraad ja ta on üle kümne aasta tegelenud ettevõtlusega B2B/B2C valdkonnas. Ta on alustanud oma karjääri rahvusvahelises metallitehases personalijuhina, töötanud müügijuhina ja poole aastaga oli edutatud tegevjuhiks. Olesija on loonud nullist oma metallivahendusfirma, Ta on käivitanud e-poe, mis ühendas 50+ partnerit, müüs üle 5000 kliendile ja aastal 2010 võitnud edukaima sotsiaalmeedia turunduja tiitli. Ta on ka juhtinud rahvusvahelist ajakirja Forbes Eestis, korraldanud konverentse ja käivitanud mitmeid edukaid sisuturunduslike projekte. Olesija on aidanud erinevatel rahvusvahelistel ettevõtetel leida kliente ja koostööpartnereid välisturgudel. Viimase viie aasta jooksul on ta konsulteerinud ja koolitanud väga palju erinevaid eesti ja rahvusvahelisi ettevõtteid, tegelenud tegevjuhtide persoonibrändinguga ning aidanud mitmesajal ettevõttel sotsiaalmeedia abil oma eesmärke saavutada. Tema eriliseks kireks on sotsiaalne müük ehk sotsiaalmeedia võimaluste integreerimine müügiprotsessidesse. Ta usub, et äri toimub inimeste, mitte ettevõtete, vahel ja keskendub oma töös väga palju tegevjuhtide, omanike ja töötajate aktiivsele ja teadlikule rollile sotsiaalmeedia turunduses. Brändide personaliseerimine ehk inimlikumaks muutmine ja persoonide brändimine ehk inimeste eristumise ja väärtuspakkumise atraktiivne pakendamine on ühe medali kaks poolt, mis teda turunduse ja sotsiaalmeedia juures kõige enim paeluvad.

EVELIN ORG


Magistrikraad turunduses ja juhtimises
15+ aastat kogemust müügis ja turunduses
Your Brand Up Studio
Estonishing Stay Apartments

Evelin on ettevõtja, koolitaja ja persoonibrändi ekspert, kelle silmi paneb juba viimased viisteist aastat särama müük ja turundus. Ta on alustanud müügitöö kõige raskemast osast - otsemüügist ja end üles töötanud erinevate rahvusvaheliste korporatsioonide võtmetöötajaks. Tema viimaseks ametikohaks oli Sokos hotellide müügi- ja turundusdirektor. 

Pea kolm aastat tagasi otsustanud loobuda palgatööst, hüpata pea ees tundmatusse ja hakata ettevõtjaks. Esimese aastaga lõi ta kaks edukat ettevõtet. Neist üks, Your Brand Up Studio, (www.brandup.ee) aitab väiksematel ja suurematel ettevõtetel õnnestuda müügis ja turunduses nii Eestis kui ka rahvusvahelistel turgudel. Selle eriline fookus on brändingul, ent ka teistel uutel suundadel turunduses nagu digi-, identiteedi- ja sisuturundus ning teenusedisain. Lisaks teeb ta samateemalisi koolitusi ja konsultatsioone. Teine ettevõte tegeleb Eestis ainulaadsete Estonishing Stay külaliskorteritega (www.estonishingstay.ee), mis pakuvad ühelt poolt nii luksushotelli mugavust kui teisalt Airbnb filosoofiale kohast kodusust, soojust ja külalislahkust. Tänaseks on neis korterites ööbinud juba üle 15 000 kliendi. Kuna persoonibränding on teda ennast palju aidanud, on ta võtnud oma südameasjaks seda ka teistega jagada. Ta missiooniks on tõsta nii inimesi kui ettevõtteid enda ümber ja aidata neil saavutada seeläbi erinevaid eesmärke.

Evelin usub elukestvasse õppesse ja lisaks magistrikraadile juhtimises ja turundusele täiendab ta end pidevalt erinevates valdkondades. Ettevõtjana on ta tänaseks koolitanud tuhandeid inimest, aidanud sadadel luua nende korporatiiv- või persoonibrände ja paika panna kümnete ettevõtete sotsiaalmeedia strateegiad nii Eestis kui rahvusvaheliste turgude tarbeks. Ta nõustub Seth Godiniga, kes on öelnud, et inimesed ei osta mitte tooteid ja teenuseid, vaid inimsuhteid, lugusid ja maagiat nii korporatiiv kui ka persoonibrändide taga.     

Liitu Persoonibrändi veebiakadeemiaga

Starter
299
Sinu investeering iseendasse
 • 7 moodulit
 • Igakuised LIVE Q&A
 • Kinnine FB grupp
 • Vastutuspartner
 • Personaalne tagasiside
parim väärtus
399
tule koos sõbra või kolleegiga (hind ühele 299€)
 • 7 moodulit
 • Igakuised LIVE Q&A
 • Kinnine FB grupp
 • Vastutuspartner 
 • Personaalne tagasiside
VIP
1299
maksimaalselt personaliseeritud kogemus
 • 7 moodulit
 • Igakuised LIVE Q&A
 • Kinnine FB grupp
 • Vastutuspartner
 • Personaalne tagasiside
 • Visuaalne identiteet
 • Persoonibrändi fotoshoot
 • Virtuaalsete visiitkaartide loomine ja optimeerimine
 • 2×1 t personaalne konsultatsioon
100% raha tagasi garantii
Peale maksmist saad ettevõttele ka arve
Töötukassa erihind 199 eurot
Ligipääs kogu materjalile ja kinnisele FB grupile
  Mis juhtub pärast liitumist?

  1. Sind suunatakse Thinkificu kontot looma

  2. Sisesta krediitkaardi andmed. Peale maksmist saad ettevõttele ka arve.

  3. Nüüd suunatakse sind otse Persoonibrändi veebiakadeemiasse

  Korduma kippuvad küsimused
  MIS ON PERSOONIBRÄND?
  Persoonibränd on teiste peas kujunenud ettekujutus või kuvand selle kohta, kes me oleme ja mida me teeme, koondades enda alla isiku oskused, kogemused, iseloomu, väärtused, hoiaku, stiili, elustiili ja eneseväljenduse. Aastal 2012 on Jeff Bezos öelnud, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta öeldakse, kui Sa oled ruumist lahkunud. 
  Tänapäeval, persoonibränd on see, mida Sinu kohta teatakse enne, kui Sa oled ruumi sisenenud ja Sinu digitaalsel persoonibrändil on järjest olulisem ja kriitilisem roll ōige ja professionaalse kuvandi loomisel. 

  MIS ON PERSOONIBRÄNDING?

  Persoonibränding on kõikide nende tegevuste kogum, mida sa saad teha, et oma persoonibrändi teadlikult kujundada, arendada ja turundada. Persoonibrändingul on ettevõtluses ja ärimaailmas oluline roll, sest tugevad persoonibrändid on ettevõtte või organisatsiooni oluliseks turundusvõi müügikanaliks, aga ka tööandja kuvandi toetajaks. Tugevad brändisaadikud kannavad edasi ettevõtte lugu ja tugevdavad seda tehes ka ettevõtte brändi.
  MIKS PEAKS TEGELEMA PERSOONIBRÄNDINGUGA?

  Kui soovid leida uusi kliente või kasvatada ettevõtte müüki, peavad potentsiaalsed kliendid seostama sinu persoonibrändi usalduse, professionaalsuse ja pikaajalise eduga. Olgu tegemist sinu enda ettevõttega või tööandjaga, aitab edukas persoonibränding eelkõige turunduskulusid kõvasti kokku hoida ja firma käivet, kasumit ja väärtust väga lihtsate ent tõhusate tegevustega kasvatada.

  Lisaks sellele on tugeval persoonibrändi teisigi olulisi eeliseid nagu näiteks:

  Lojaalsed kliendid ja kordusostud
  Uute klientide leidmine
  Tõus karjääriredelil
  Tasuta reklaam
  Nähtavus
  Esinemiskutsed
  Tugev eksperdikuvand
  Partnerlusvõimalused
  Ristturundus
  Konkurentidest eristumine
  Usutavus ja usaldusväärsus

  KAUA PERSOONIBRÄNDI VEEBIAKADEEMIA KESTAB?

  Persoonibrändi veebiakadeemia uus grupp alustab iga 2 kuu tagant ja akadeemia kestab täpselt seitse nädalat. Moodulid on ette salvestatud ja saad neid kuulata või vaadata endale sobivas tempos ja endale sobivas ajas.

  KAS PERSOONIBRÄNDI VEEBIAKADEEMIA SOBIB MULLE KA SIIS, KUI MA ENNE PERSOONIBRÄNDIGA TEGELENUD EI OLE VÕI MUL EI OLE VEEL ETTEVÕTET VÕI MA ALLES OTSIN OMA VALDKONDA?

  Persoonibrändi veebiakadeemias sobib tätisa algajatele kui ka neile, kes on juba oma ettevõtte loonud või soovivad oma valdkonnas arvamusliidriks saada.
  KAS PERSOONIBRÄNDI VEEBIAKADEEMIAS VÕIN OSALEDA KA TÖÖTUKASSA KAUDU? 

  JAH, oleme 2021 aastast alates Töötukassa ametlikuks koolituspartneriks.

  KAS PERSOONIBRÄNDI VEEBIAKADEEMIA OSALUSE EEST SAAB KA ARVET ETTEVÕTTELE? 

  JAH, peale tellimuse vormistamist saad sisestada andmeid  ettevõtte kohta, ning saadame Sulle arve meili peale.

  MILLAL TOIMUVAD PERSOONIBRÄNDI VEEBIAAKADEEMIA GRUPICOACHINGUD?

  Persoonibrändi veebiakadeemia liikmetele toimuvad 1 kord kuus LIVE kohtumised. Me salvestame kõik kohtumised ja saad neid hiljem kuulata, kui LIVE kohtumise aeg ei sobi Sulle. 

  Kui Sul on küsimusi, võta julgelt ühendust:

  Facebooki või Instagrami sõnum
  tel +372 5300 7551
  All Rights Reserved 2022.www.brandnimegasina.ee