fbpx

RAAMATU AUTORID

Meie esmärk on aidata sul läbi mõelda ja paika panna oma ideaalne persoonibränd ja kui see on tehtud, seda ka atraktiivselt pakendada ja efektiivselt turundada. 
MIKS Me kirJUtaSIME RAAMATUT PERSOONIBRÄNDINGUST?

Raamat  Bränd Nimega Sina  on saanud inspiratsiooni paljudest erakordsetest inimestest meie ümber, kellel on hulganisti teadmisi, kogemusi ja mõtteid, mida teistega jagada, ent kes jäävad tihti hätta just sellega, kuidas ja mil viisil seda täpselt teha.

Igaühel meist on olemas persoonibränd, kuid väga vähesed tegelevad selle teadliku juhtimise ja turundamisega. Ja need, kes seda teevad, on teistest edukamad. Tugevad persoonibrändiga isikud on enda jaoks lahti mõtestanud oma visiooni, missiooni ja eesmärgid. Nad on teadlikud oma tugevustest ja oskavad isegi oma nõrkused ja veidrused oskuslikult ära kasutada.

Raamat Bränd Nimega Sina kasvas välja samanimelisest töötubade sarjast, mida on läbinud esimese pooleaasta jooksul üle 200 inimese paljudest erinevatest eluvaldkondadest . Praktiliste harjutuste abil on nad oma persoonibrändi lahti mõtestanud, paika pannud selged eesmärgid, loonud konkreetse plaani ja astunud esimesed sammud selle elluviimiseks.

Oleme kirjutanud Eesti esimese persoonibrändi raamatu “Bränd nimega Sina” aastal 2019 Tänaseks  on raamat ilmunud ka inglise keeles ja saanud Amazoni rahvusvahelise turunduse kategoorias enimmüüdud raamatuks. Lisaks on nad loonud koos veebiõppekeskkonna “Persoonibrändi veebiakadeemia”.

OLESIJA SAUE
olesija saue
Olesija kireks on inimesed. Tema missiooniks on anda tiivad ja inspireerida tegutsema, selleks et iga inimene ja organisatsioon saaks realiseerida oma maksimaalse potentsiaali ja saavutada erakordseid tulemusi,  muutes paremaks nii enda elu kui ka maailma meie ümber.
Olesija Saue on Goal Marketing OÜ (www.goal.ee) strateeg, AoEC poolt akrediteeritud Executive Coach, ICF liige, sertifitseeritud NLP praktik ja EBS Executive Education koostööpartner. Ta on omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi EBSis. Olesija on alustanud oma karjääri rahvusvahelises metallitehases personalijuhina, töötanud müügijuhina ja poole aastaga said edutatud tegevjuhiks. Olesija on loonud nullist oma metallivahendusfirma, käivitanud e-poe, mis ühendas 50+ partnerit, müüs üle 5000 kliendile ja aastal 2010 võitnud edukaima sotsiaalmeedia turunduja tiitli. Ta on  juhtinud rahvusvahelist ajakirja Forbes Eestis, korraldanud konverentse ja käivitanud mitmeid edukaid sisuturunduslike projekte. 
Viimase kümme aasta jooksul on ta konsulteerinud ja koolitanud väga palju erinevaid Eesti ja rahvusvahelisi ettevõtteid, tegelenud tegevjuhtide persoonibrändinguga ning aidanud mitmesajal ettevõttel sotsiaalmeedia abil oma eesmärke saavutada. 
EVELIN ORG

Evelin kireks on viimased viisteist aastat olnud müük, turundus ja (persooni)bränding. Ta on töötanud erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ja tegelenud meeskondade juhtimisega

Neli aastat tagasi otsustas ta loobuda palgatööst ja hakata ettevõtjaks. Selle ajaga on ta loonud kolm edukat ettevõtet ja teinud ühega neist juba ka exiti. Täna on ta lisaks ettevõtjale ka investor ja ehitanud üles oma kinnisvaraporfelli, mida ta lühiajaliselt opereerib. Ta usub elukestvasse õppesse. Lisaks magistrikraadile juhtimises ja turundusele täiendab ta end pidevalt erinevate konverentside, koolituste, podcastide ja valdkonnaspetsiifiliste raamatutega. Teadliku enesearendusega on tegelenud veidi rohkem kui kümme aastat ja sel perioodil inspiratsiooni kogunud nii Nordic Business Forumil, Slushil, Start-Up Dayl, Melt’il ja erinevatel rahvusvahelistel koolitustel ja konverentsidel. Tänaseks on tal ka endal olnud võimalus esineda enam kui sajal erineval koolitusel.