Bränd nimega Sina 10 live'i maratoni

Eesti säravamad persoonibrändid erinevatest valdkondadest

Algus: 02.12.2021 kell 09.30-18.30

Kestvus: 9h

Koht: Virtuaalne. Saadame lingi peale registreerimist


Registreerunuid 30.11 kell 08:10 seisuga: 1439

Aega ennast kirja panna:

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
9 tunniselt maratonilt saad praktilist informatsiooni, kasulikke nippe ja uusi inspireerivaid mõtteid


Oleme teinud Bränd nimega Sina lehel iga nädal tasuta LIVE persoonibrändingu teemadel, et inspireerida inimesi tegutsema ja näidata säravaid eeskujusid erinevates valdkondades, kes teevad kirega suuri asju.

Meil saab kohe sada LIVEi täis ja viimased kümme vestlust selle projekti raames salvestame persoonibrändingu maratonina, mida kanname üle ka otse FB Live’na. 

Kuna persoonibränding on meid ennast väga palju aidanud, siis oleme võtnud oma missiooniks sellega seotud võimalusi ka teistega jagada. Persoonibränd on tänapäeval see, mida inimesed teavad Sinu kohta enne, kui Sa oled ruumi sisenenud. 

Usume, et teadlik persoonibränding on väga oluline igas valdkonnas ja iga inimese jaoks, kes soovib olla edukas ja õnnelik.

Millest täpsemalt räägime:

 • Inspireerivad persoonilood
 • ​Kuidas jõuda oma valdkonnas tippu
 • ​Mis on edu?
 • ​Kuidas saavutada eksperdi staatust?
 • ​Õppetunnid ja edutegurid
 • ​Kuidas toimetada mitmel rindel korraga, kuidas leida aega kõige jaoks ja kuidas kõige juures leida aega iseenda ja ka pere jaoks?
 • ​Kuidas edukalt vahetada valdkonda?
 • ​Fänn-kliendid, fänn-töötajad, fänn-investorid. Kas on vajalik ja kuidas luua oma kogukonda?
 • ​Mis asi on bränd ja persoonibränding ja kui olulist rolli see tänapäeva maailmas mängib?
 • Kuidas teadlikult kujundada seda, kuidas teised sinu brändi tajuvad?
 • ​Kuidas tänapäeval müüa või turundada ennast ja oma toodet, teenust?
 • ​Kire roll äris

Kutsu sõpru TASUTA osalema ja võida auhindu väärtuses 5837 €

AUHINNAD:
20 x Persoonibrändi Veebiakadeemiat (väärtus 249 €)
3x3 kuud juurdepääs Turunduslaborisse (väärtus 140 €)
Täidetav e-raamat "Bränd Nimega Sina" (väärtus 19.90 €)

PEAAUHIND:
2:1 Persoonibrändi veebiakadeemia + aastane juurdepääs Turunduslaborisse (väärtus 717 €)

Mõned meie põnevatest esinejatest

Tanel Veenre
Ehtekunstnik


Tanel Veenre on Eesti tuntuim ehtekunstnik ning omanimelise kaubamärgi disainer. Tanel Veenre alustas ehteseeriatega 2010. aastal aastal ning on tänaseks laienenud ka moetoodete ja voodipesu valdkonda. Kuigi Tanel Veenre kaubamärgi mänguline ja värviline stiil on väga tugevalt kinnistunud Eesti turul, on viimaste aastate suurimaks väljakutseks laienemine Hiina turule. Tanel Veenre valikus on üle 1000 toote, mis on saadaval ligi 50-s poes.

Andrei Korobeinik
Poliitik

Andrei Korobeinik on Riigikogu liige, programmeerija ja ettevõtja, internetiportaali rate.ee looja, kes müüs portaali rate.ee enamusosaluse 2005. aastal 39 miljoni krooni eest mobiilsideoperaatorile EMT.  Ta on tegelenud IT-ettevõtlusega üle 20 aasta. Riigikogus töötades kasutab ta enda IT-sektori kompetentsi seadusloomes. Tema valdkonnad on e-riik, andmekaitse ning sõnavabadus. Avatud andmete seaduse eest on Andrei saanud parima seaduse auhinna 2012. aastal. 

Katre Kõvask
Tippjuht

Katre Kõvask on Eesti ärijuht. Ta on töötanud Ösel Foodsis ja Premia Foodsis turundusjuhina, olnud Premia Foodsi, Südameapteegi ja Tere AS ning Farmi Piimatööstuse juhatuse esimees. Kõvask on ka ökojäätist tootva ettevõtte La Muu nõukogu esimees.

Aastast 2019 töötab ta Tallink Grupi rahvusvahelise kaldakaubanduse ja toitlustusvaldkonna juhina, kellena ta vastutab Tallinki ja tütarettevõtete rahvusvahelise kaldakaubanduse strateegia väljatöötamise ja elluviimise eest, juhib frantsiiside omandamist ning arendamist ning tegeleb Tallinki tegevuste laiendamisega rahvusvaheliselt. Lisaks sellele kuulub tema juhtimise alla ka kogu Tallinki ja Silja laevastiku merepealne toitlustus ning pakutav joogivalik.

Toomas Tamsar
Coach

Toomas Tamsar on Eesti üks tuntumaid coache, kes on juhtide arendamise temaatikaga tegelenud üle 20 aasta. Tal on 25 aastat mitmekesist tippjuhi kogemust nii era- kui kolmanda sektori organisatsioonides: Eesti Tööandjate Keskliit, Tallinna Kaubamaja, NG Investeeringud, Eesti kaubandus-Tööstuskoda. Ta asutas Pärnu Juhtimiskonverentsid ja juhtis seda üle 20 aasta. Talle meeldib kalal käia, kooris laulda ja ta kollektsioneerib maailmakaardil kohti, Põhja-Jäämerest Saalomoni mereni, kus on ujumas käinud.

Aku Sorainen
Advokaat

Aku Sorainen on advokaadibüroo Sorainen asutaja ja vanempartner, kes otsustas kolida 1993. aastal Soomest Eestisse ja luua siin õiguspraksise. Otsus sündis pärast seda, kui tema magistritöö "Välisinvestor Balti riikides" Soomes palju tähelepanu pälvis ja Soome suurettevõtted tulid noorelt advokaadilt samal teemal nõu küsima. Ta viis ellu oma unistuse ehitada üles tõeliselt ühtse meeskonnana tegutsev rahvusvaheline advokaadibüroo, millel on kontorid kolmes Balti riigis ja Valgevenes. Büroo on kasvanud Aku strateegilise juhtimise all loomulikul teel – vältides sel turul tavapäraseid ülevõtmisi – tänaseks 33 partneri ja enam kui 300 meeskonnaliikmega ettevõtteks, mis nõustab muljetavaldavat hulka regiooni olulisimaid tehinguid ja kaasuseid.


Kai Realo
Tippjuht

Kai Realo on pikaajalise kogemusega tippjuht, kes enne 2021. aasta augustis Ragn-Sells’i juhatuse esimehe kohale asumist töötas 16 aastat Statoilis / Circle K-s, neist viimased 9 aastat ettevõtte peadirektorina. Kai valiti ka 2018. aastal Eesti parimaks juhiks. Kai Realo on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusinsenerina ning saanud MBA diplomi Tartu Ülikoolist. Lisaks igapäevatööle on Kai aktiivne ka Kaupmeeste Liidu juhatuse liikmena ning juhib Eesti Tööandjate Keskliidu Volikogu. 

Kai oma sõnadega enda juhtimiskogemusest: „Hindan väga kõrgelt väärtuspõhist juhtimist ning leian, et igal töötajal on õigus töösuhtes olla saada lugupidavat ja arvestavat suhtumist oma tööandjalt. Leian, et koos töötamine on palju tõhusam ja ka mõlemalt poolt pühendumust tõstvam kui lihtsalt korralduste jagamine ja nende täitmise kontrollimine.“

Raimond Kaljulaid
Poliitik

Raimond Kaljulaid on Riigikogu majanduskomisjoni ja Tallinna Linnavolikogu liige, kus ta juhib sotsiaaldemokraatide fraktsiooni. Kaljulaid töötas aastatel 2016-2019 Põhja-Tallinna linnaosa vanemana, enne seda pikalt ettevõtjana turunduse- ja kommunikatsiooni valdkonnas. Ta ei tegele hetkel aktiivselt ettevõtlusega, kuid on osanik oma abikaasa Jane Kaljulaidi kaerajoogiettevõttes Jane Kaerajook.


Eda-Liis Kann
Teletäht

Eda-Liis Kann on telemaastikul töötanud juba üle kümne aasta. Ta on suureks eeskujuks oma töökuse, energia ja meeletu tahtejõuga. Eda-Liis ei väsi üllatamast ning teeb kõike südame ning suure kirega. Raskused ja mured ei ole Eda-Liisi pikali löönud vaid just vastupidi – tõstnud ta püsti ning andnud jõudu ning energiat, et kõik, mida me elus tahame, on võimalik.

Ott Kiivikas
Kehakultuuri aktivist

Ott Kiivikas on karismaatiline ja mitmekülgne mees, kes on nii kulturist, koolitaja, toitumisspetsialist, 7. taseme treener, sporditegelane, ettevõtja kui ka investor. Viimastel aastatel teeb ta tervise ja motivatsiooni koolitusi, kus suunab ja juhib inimesi paremate tulemuste saamiseks. 

Eva Truuverk
Aktsiooni "Teeme ära!" korraldaja

Eva Truuverk oli üks aktsiooni «Teeme ära!» ja liikumise Let´s Do It World eestvedajatest 11 aastat ning esimese Maailmakoristuse juht, kus osales 18 miljonit inimest 157 riigist. Täna on ta koostööplatvormi Rohetiiger asutaja ja eestvedaja. Kõige selle taga on siiras soov olulisi asju ära teha ja luua maailma positiivseid koostöö võrgustikke. Eva on tunnustatud nii Aasta naise kui ka Aasta koduniku tiitliga.

Piret Mürk-Dubout
Tallink Grupi juhatuse liige

Piret on töötanud nii avalikus kui erasektoris – tele, raadio ning kirjutavas ajakirjanduses ajakirjaniku kui ka nt CNN korrespondendina Atlantas USA-s, Siseministeeriumis avalike suhete juhina, olnud üle 15 aasta telekommunikatsioonivaldkonna tippjuht sh 28 000 töötaja ja 180miljonilise käibega Telia asepresident töötades ja elades Rootsis, Stockholmis. Sel ajal tegelenud firma äriarendusega ja vastutanud strateegiliste arenguvaldkondade eest ettevõtte 18 riigi allüksustega koostöös Hispaaniast Nepaalini. Pea kolm aastat oli Piret Tallinna Lennujaama juhatuse esimees ning juhtis lennujaama kogukonda, kuhu kuulub 80 ettevõtet ja u 2000 töötajat. Tema ametiajal toimus lennujaama ulatuslik rekonstrueerimine, EL eesistumise võõrustamine ning Tallinna Lennujaam pälvis esmakordselt ka Euroopa parima lennujaama tiitli alla 5 miljoni reisijaga lennujaamade hulgas. 2019. aastast alates on ta Tallink Grupi juhatuse liige, vastutades grupi müügi-, teeninduse ja turundustegevuse eest 6-s riigis, samuti grupi DutyFree ja Travel Retaili ning pardateenuste arenduse eest ning grupi vastutustundliku ettevõtluse valdkonna arengu eest.

Tere, oleme Olesija ja Evelin - Eesti esimese persoonibrändingu raamatu "Bränd Nimega Sina" autorid ja persoonibrändi veebiakadeemia asutajad. 

Meie kirjutatud raamat “Bränd Nimega Sina” on saanud inspiratsiooni paljudest erakordsetest inimestest meie ümber, kellel on hulganisti teadmisi, kogemusi ja mõtteid, mida teistega jagada, ent kes jäävad tihti hätta just sellega, kuidas ja mil viisil seda täpselt teha. Seetõttu ongi raamatu rõhuasetus pandud justnimelt sisule. Pakendit saab alati kiirelt lihvida, ent just sisu annab ka pikemas plaanis väärtuse ja aitab eristuda. 
  
Kuna meil endal on mõlemal persoonibrändingust palju abi olnud, oleme võtnud oma südameasjaks selle võimalusi laiemalt jagada, sest näeme selles väga suurt potentsiaali igaühe jaoks igas valdkonnas. 

Kohtusime esmakordselt paar aastat tagasi, nägime palju ühiseid huvisid ja hakkasime koos persoonibrändingu töötubasid korraldama. Eelmisel aastal koroona alguses lõime persoonibrändi veebiakadeemia, et inspireerida inimesi tegutsema teadlikult ja strateegiliselt enda persoonibrändinguga.

 • ​Eesti esimese persoonibrändingu raamatu Bränd Nimega Sina autorid.
 • ​​Oma koolitustel ja inspiratsiooniseminaridel oleme aidanud enam kui 12 500 inimest.
 • ​Kaks magistrikraadi rahvusvahelises ärijuhtimises ja turunduses 
 • ​Oleme koostööd teinud rohkem kui 500 ettevõtja ja turundajaga.
 • ​​​Meil on pikaajaline kogemus rahvusvahelistel turgudel ja erinevates sektorites.
 • ​​Oleme Eesti Töötukassa ametlikuks koolituspartneriks.
 • ​​Meil on ​kombineeritud müügi-ja turunduskogemust 30+ aastat. 
 • ​​Meil on kombineeritud ettevõtluskogemust 20+ aastat.
 • ​​Meie suurimad kliendid on SEB Eesti, Mentorite Koda, Innove, EBS, Riigikogu jpt

Registreerunuid 30.11 kell 08:10 seisuga: 1439

Aega ennast kirja panna:

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds