Leiad siit 28 Persoonibrändi veebiakadeemiale ja raamatule Bränd Nimega Sina antud tagasisidet

Sandra Reivik
Üliõpilane, EBS Entreprenership in the Digital Area, töötab idufirmas
Persoonibrändingu protsess on kui elav organism- seda tuleb pidevalt arendada. See, et su ümber on sarnaselt mõtlev kogukond, kellega samm-sammult koos astuda toob edu ja palju selgust. Üks asju, mis mulle väga veebiakadeemia juures meeldis, oli see, et me kaardistasime kus me praegu seisame. See oli väga silmi avav ja vajalik, et edasi minna. Selle peale, kuidas me teistest päriselt eristume, peaks igaüks meist mõtlema.

Moonika Riivald
Massöör,kosmeetik ja väike ettevõtja

Persoonibränd on meil kõigil juba olemas. See on see, kuidas me suhtleme teiste inimestega. Mis mulle kõige rohkem persoonibrändingu akadeemias meeldis oli see, et me tegime seal palju praktilisi kirjalikke ülesandeid. Lõpuks tekkis neist ülesannetest selge arusaam ja terviklik äriplaan.
Merike Kütt
Kogemuskoolitaja, Louise L. Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT terapeut ja Figuuritajate asutaja
Persoonibrändi nippide ja mõtetega sain ma aru, et mul on nii oluline miks ja ma tahan seda jagada! Minu miks on inspireerida inimesi läbi omaenda kogemuse. Me tihti alahindame iseennast aga kui keegi annab tõuke ja toob välja sinu tugevused siis on patt hoida neid enda teada.


Jaanika Rannula
Upwise OÜ
Juhtimise ja meeskonna coach,
superviisor ja koolitaja
Kui sa tahad päriselt oma ellu muutust luua siis sulle antakse raamatu ja veebiakadeemia näol kõik tööriistad. Teadlikkus sellest, kes sa oled on kõige olulisem, akadeemia käigus sai selle üle palju mõtiskleda. Sain akadeemiast kinnitust, et olen õigel teel!

Triin Muiste 
Toitumisterapeut ning elamuskoolitaja
Mulle meelis, et meile määrati kohe alguses vastutuspartnerid. Kuna ma töötan üksinda siis on hea, et meile anti keegi, kes on toeks ja sellel teekonnal aitab. Ma arvasin, et kõik mu tuttavad teavad millega tegelen kuid kui hakkasin isiklikke postitusi tegema siis see tagasiside ja tulemuslikkus hämmastas mind.

Urmet Itse
Ettevõtja, Armastusest inspireerituna OÜ, Nordic City OÜ tegevjuht
Usun, et persoonibrändi eest hoolitsemine muutub ühel hetkel sama elementaarseks kui hammaste pesu. Üks viis oma hingelise tasandi eest hoolitseda on persoonibränding. Veebiakadeemia eeliseks on see, et me saame õppida ükskõik kus me asume ning kodutööd võimaldavad süvitsi meie enda kohta rohkem teada saada.
nordcity.ee

Hiie Härm
Köögikujundaja
Veebiakadeemia lennutas mu äri uutesse kõrgustesse! Kui veebiakadeemia läbi sai oli mul terve järgmise poolaasta plaanid paigas, sest akadeemias pidi just selle paika panema. Tänu veebiakadeemiale olen nüüd jõudnud Ameerika turule! Üks asi viib teiseni ja see on hästi põnev!

Ivar Raav
Juhtimiskonsultant
Kõike suurem lisaväärtus oli usk iseendasse, et ma olen väärt iseenda brändi. Hakkasin uskuma iseendasse kui brändi selle asemel, et mõelda, et mul on millestki puudu. Persoonibränd on enesekindluse alus ja paneb sind mõtlema iseendale.
Timo Porval 
Turundaja, ettevõtja
Digiagentuur Lavii, Turunduslabor, Podcast Ekspordime

Sul on vaja õigeid küsimusi ning Bränd nimega Sina küsis minult sada väga õiget küsimust. Kõigepealt on vaja aru saada miks sa midagi teed ja see raamat aitab sellega suurepäraselt.
lavii.ee
Jaanika Mirtel
Haridusvaldkonnas projektiuht. 
Virtuaalseid kiirkohvikuid vahendava portaali Paras Paar kaasasutaja
Koolituse puhul meeldisid mulle kõige rohkem praktilised ülesanded, seal saime oma värsked teadmised kasutusse panna. Evelin ja Olesija oskavad panna inimesed end hästi tundma ja selle energiaga kontakt saada ja kontaktis olla oleks kasulik igaühele. Sa lood oma persoonibrändiga teadmiste, emotsioonide ja kogemuste kogumi, mis teistel inimestel sinu suhtes on. Selleks on persoonibrändi tööriistad suurepärased asjad, mida kasutada.
Epp Priimägi
Naerukoolitaja, coach, superviisor, õpetaja
Bränd nimega Sina veebiakadeemia on olnud pikaajalise toimega. See on andnud mulle tugipunkti. Meis kõigis on imelisi oskusi ning oleme igaüks omamoodi imelised!

Uku Nurk
Vabakutseline loovmees
Bränd Nimega Sina andis mulle tugeva kindluse, lähtepunkti, õige lähenemise. See häälestab su ära. Sain siit raamatust enesekindluse, profileerumise, teenuste profiili. Selle raamatu abiga saad ka teada millist teenust pakkuda või kuidas seda teenust kliendile suunata.

Tagasiside raamatule Bränd Nimega Sina

Ester Eomois
Estonian Business School’i juhtimiseõppejõud ja ettevõtja
 
"Raamat „Bränd nimega Sina“ on kõigile, kes suhtuvad lugupidavalt endasse ja mõtlevad sellele, kuidas pikas perspektiivis oma mainet ise kujundada. Persoonibränd ja selle loomine on Eestis suhteliselt uus mõiste ja seetõttu on põhjaliku ja praktilise käsiraamatu avaldamine
eesti keeles väga vajalik. Raamat on kirjutatud kirega ja on lihtsalt loetav, samas on autorid Evelin ja Olesija teemasse põhjalikult süüvinud ning praktilisust silmas pidanud. Raamatu 14 peatükki
on avatud keskse tegelase kaudu, kes kujundab teadlikult oma persoonibrändi ja koostab tegevuskava alates persoonibrändi analüüsist, eesmärkide seadmisest, sihtrühmade analüüsist, väärtuspakkumisest kuni (sotsiaal)meedia kasutamiseni. Raamat aitab lugejal läbi mõelda ja paika panna unikaalse isikliku kuvandi,
mida teadlikult edasi arendada ja teistega julgelt jagada. Soovitan! Lugesin ja sain palju praktilist teada, mida kasutada!"

Gerdi Anupõld
Kinnisvarafirma MyHome asutaja, omanik ja ettevõtja

"Kohustuslik lugemine igale ettevõtjale, firmajuhile ja müügiinimesele! Edukal müügiinimesel peab olema piisaval hulgal julgust, et olla pidevalt pildis ning ennast turundada. Aga tihti napib teadmisi, kuidas seda oskuslikult teha ja seetõttu jäetakse see tahaplaanile või ei tegeleta üldse. Nagu paljud teised turundusest kirjutatud raamatud
ei anna „Bränd nimega Sina“ ainult üldisi teadmisi, vaid õpetab samm-sammult, kuidas luua tugev isikubränd, mis aitab kasvatada tuntust, suurendada müüki ja kasumit. Eelkõige soovitan seda raamatut igale kinnisvaramaaklerile, sest raamatus on maakler Tomi näitel
juba raamatu autorite poolt kogu töö ära tehtud. Usun, et paljud tunnevad endas ära Tomi ja saavad raamatust kuhjaga inspiratsiooni, teadmisi ja pealehakkamist."

Peep Vain
Koolitaja, investor ja ettevõtja. Teadliku arengu, aktiivse ning kliendikeskse müügi ja inimese- ning tulemustekeskse juhtimise koolituste teerajaja Eestis.

"Olesija Saue ja Evelin Org on kokku pannud väärt varalaeka. Samm-samuline teekond enda eri aspektide paremat tundma õppimise suunas aitab lugejal tulevikus paremini olla tema ise. See aitab ka õigete eesmärkide valikul ning nende saavutamisel. Raamatu suurim väärtus peitub sajas praktilises ülesandes, mille ise mõttega läbi tegemine aitab kindlasti igaüht tema persoonibrändi loomisel ja arendamisel."
aune past
Aune Past
Kommunikatsiooniekspert, autor, kommunikatsioonibüroo Past ja Partnerid konsultant. Meedias Eesti suhtekorralduse emaks nimetatud.

"Olen persoonibrändiga tegelenud 10 aastat, hoides teema kommunikatsiooni ja suhtekorralduse äärealadel vaikselt tiksumas nagu shetlandi poni uhkes hobusekoplis. Huvitav, tähtsusetu, ei sega kedagi. Lugedes Olesija ja Evelini raamatut, olin esimesest peatükist võlutud. Pekki kui hea. Esimene eestikeelne presoonibrändi raamat on absoluutselt hädavajalik igaühele, kes tahavad äris õnnestuda."
Reet Härmat
Jumestuskunstnik, Iluhoolik ja nahahooldusbrändi Öli Organic Skincare kaasasutaja

"Visuaalselt nauditav ja haarav raamat on oma autorite “nägu”. Selge suhtluskeele ning ohtrate näidetega õppematerjal toimib Googel Maps’ina tänapäeva muutlikus ärimaailmas, identiteeti otsiva või end täiustava ettevõtja käes. Tuleviku ärimaastik on personaalbrändide päralt, lugu loeb ja inimene selle taga. P.S. Sotsiaalmeedia võib sinu äri sütitada või hävitada - kasutusjuhend “Bränd nimega Sina” on õnnestumisele igati abiks."

Kristel Voltenberg
Ettevõtja ja kirglik šampanjakultuuri edendaja

"Tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas on aina suurem roll õppimisel läbi tegevuste ehk learning by doing. Selle raamatu DNAks on kindlasti learning by knowing how to do and sharing valuable lessons. Nii et jalgratast ei ole lugejal vaja leiutada, tuleb vaid sadulasse hüpata ja sõitma hakata. Head sõitu kõigile lugejatele!"


Kertti Viru
Eesti Juuksurite Ühenduse tegevjuht

"Olen juba ammu oodanud sellist raamatut, mis pakub peale hea lugemise ka hindamatut praktilist kogemust. Ääretult põhjalik ja professionaalne, samas kergesti loetav ja nauditav. Lugedes tundus lausa, et nüüd on kõik vajalik ühes raamatus ära öeldud. Loodan muidugi, et see nii ei ole ja Evelini ning Olesija sulest tuleb veel sarnaseid teoseid. Võtan ka julguse ja väidan, et see raamat on kohustuslik kõigile, kes vähegi oma tegemistele oma nime alla kirjutavad. Teema on nii eluline, et tegelikult pole vahet, kas soovid suurt tähelepanu või hoopis vaikselt tegutseda. Brändist, millel on SINU NIMI ei saa sa üle ega ümber."

Karin Vinkel
Ettevõtja, investor ja kinnisvaraarendaja

"Persoonibränding on mulle siiani täiesti võõra teemana tundunud. Raamatut lugedes aga tabasid mind mitmed tähelepanekud. Sain kinnitust alateadlikule aimdusele, et inimesed, kellega suhtled, loovad sinust endale tervikpildi või kuvandi. Raamat on just sinule, kui oled suunamuutja, arvamusliider või lihtsalt soovid, et sinust loodav
kuvand vastaks sinu ootustele. Raamat on täis praktilisi nõuandeid oma soovitud persoonibrändi loomiseks ja seda on mõnus ning lihtne lugeda. See aitab sul läbi mõelda, millised on need väärtused ja sõnumid, mida tahad enda kohta edasi anda. Ka siis, kui persoonibränding on sulle juba tuttav valdkond ja oled aktiivne sotsiaalmeedia kasutaja, tasub see raamat läbi lugeda - kindlasti leiad veel mõtteid ja nippe, mida kasutada oma ideede edastamisel.
Edu iseenda kuvandi loomisel! See tuleb kindlasti väga hea, just selline, nagu sa soovid. Tuleb ainult olla aus iseenda ja teiste vastu."

Ott Lumi
Meta Advisory, partner

"Olesija ja Evelin on kirjutanud raamatu, mida võiks lugeda erinevad sihtrühmad. Ennekõike need, kelle jaoks on oluline iseenda kuvandi juhtimine. Juhid, poliitikud, nõustajad - kõik, kelle jaoks on oluline, et neid mõistetakse hästi. Üha kiiremas maailmas on iseenda bränding elementaarne vajadus, sest nagu ütlevad klassikud - elu keerleb
suurtel kiirustel. Mida automaatsemalt meid adutakse ja mõistetakse, seda suurem on tõenäosus, et meie tegevusi märgatakse. Raamat on kirjutatud praktiselt ja konkreetselt. To the point. Siit saab mõtteid mõne tunniga. Päeva pole vaja."

Silvi Grigorjeva
Veebiajakirja Femme peatoimetaja

"Oled sa kunagi mõelnud endast kui brändist? Ei? Siis see suurepärane raamat, mille on kirjutatud kaks oma ala praktikut, on just sulle, pakkudes nii inspiratsiooni, motivatsiooni kui ka võimalust ennast analüüsida, aga eelkõige harida. Väga mõnus ja koheselt igapäevaellu
rakendatav!"

Kadri Lainas
Sõnimiagentuuri Akkadian asutaja ja juhtiv partner

"Tegu on sobiva käsiraamatuga kõigile neile, kes pole varem turunduse ja brändinguga kokku puutunud, kuid sooviksid saada head ning praktilist nõu. Raamatu ülesehitus aitab end sammhaaval analüüsida, seada eesmärke, leida eeskujusid ja inspireerivaid ideid selle kõige
ellu viimiseks. Soovitan seda raamatut kõigile, kes on oma isikubrändi
loomisteekonna alguses ja soovivad head kaaslast, kelle toel oma unistus ellu viia."


kadri lainas
Kevin Rääbis
Professionaalne jalgpallur

"Mind kõnetas, et raamat “Bränd nimega Sina” on üles ehitatud küsimuste-vastuste näidetel. Autorid on lihtsalt, arusaadavalt ja suurepäraselt lahti kirjeldatud brändigu ja persoonibrändi olulisust ning kuidas see kõik enda kasuks tööle panna, olgu see sotsiaalmeedias või igapäevaelus. See raamat on nagu pusle kokkupanek ja sarnaneb väga hästi brändi üles ehitamisele, kus iga tükk on oluline. Kõige kallim maine vara on sinu maine. Nii brändi, kui ka persoonibrändi ülesehitus on pikk protsess ja selle raamatu
lugemine aitab kiiremini ja tõhusamini inimesteni jõuda ja oma unistused ellu viia! Lugesin ja sain kuhjaga uusi praktilisi näiteid, mida rakendada."

Annely Särglep
Norra-Eesti kaubanduskoja tegevjuht ja Aitan Lapsi SA nõukogu liige

"Eneseanalüüsi oskus ning enesekuvandi teadlik kujundamine peaks alguse saama juba lapsepõlvest. Teadmised enese olemuse, välimuse ja võimekuse kujundamisest võimaldavad meil lisaks edukamale karjäärile elada ka õnnelikumat elu. See praktiline käsiraamat võiks peale meie endi jõuda ka meie noorte kätesse, sest „persoonibrändi“
esimene suurem proovilepanek on ju juba teismeiga. Kui peaksin andma endale vaid ühe uue aasta lubaduse, siis ma valiksin just selle - võtta ette raamatus “Bränd nimega Sina” kirjeldatud lihtsa keele ja struktuuriga “100 sammu teekond."

Mihail Burõhh
FB Asset Management Kapitali kaasamise juht, Only Winners Last @onlywinnerslast -YouTube’i ärikanali looja

"Olen lugenud persoonibrändingust mitmeid raamatuid ja ometi suutis “Bränd nimega Sina” mulle silma paista, seda just oma praktilisuse ja pragmaatilisuse poolest. Autorid on suutnud põhjalikult lahtimõtestada persoonibrändi kujundamise kõiki aspekte alates esimesest auditist kuni konkreetsete sammudeni, mida peaks tegema
professionaalse „persoonibrändi” loomiseks. Raamat on kirjutatud tööraamatu formaadis, kus on palju küsimusi ja vastuseid, mis võimaldavad teil tõeliselt mõista igas peatükis käsitletud teemat. See ei ole lihtsalt suurepärane raamat Eesti turu jaoks, vaid ma usun,
et see on ka selline raamat, millel ülemaailmselt oleks samuti uskumatu edu, kui see saab ükskord inglise keelde tõlgitud. Kiidan Olesijat ja Evelini nii suure töö eest ja kasutan seda raamatut ka ise igapäevase tööriista ja referentsina."

Ingrid Veidenberg
Nädalalõpulehe LP ja Kroonika peatoimetaja

"Elus on kõige raskem astuda ette. Astuda samm ühtlasest rivist välja ja öelda: mina võtan vastutuse, mina teen. Et midagi saavutada, on oluline olla julge. Tegemisjulgusega kaasnevad aga sageli momendid, mis panevad proovile inimese tugevuse. Kui sinu isikust saab bränd, pead arvestama, et sa ei pruugi kõigile meeldida: sinu kohta võib arvamust avaldada ja kriitikat teha. Sul on edaspidises elus vähem võimalusi eksida. Samas on sul võimalus olla eeskujuks, kuidas keerulisi hetki ületada ja neist võitjana välja tulla. See süvendab persoonibrändi rohkemgi kui lakkamatu kadestama panev edu. Ainult julguse ja tugevusega on aga vähe peale hakata, kui puudub oskus midagi hästi teha. Tuleb olla oma ala parim! Kui juba teed midagi väga hästi ja tahad rohkem pärituult tiibadesse, aitavad sind need nutikad näpunäited, mis on kirjas selles raamatus. Mina pole kunagi teadlikult oma persoonibrändi arendanud, ent lugesin suure huviga, mida olen seni õigesti teinud. Sain teada ka seda, mida peaksin veel tegema, et Ingridi bränd püsiks jätkuvalt tugevana."
Peep Aaviksoo
EBS Executive Education juhataja, Executive Coach, PCC

"21.sajandi alguses oli oluline,et ajakirjaniku telefonimälus oleks su number, siis said esitada oma arvamust ühe või teise sündmuse kohta.Täna saab/tuleb endal luua sündmusi,sõnumeid ja uudiseid ,et neid seejärel sihiteadlikult meedia avarustesse lennutada.Ole nähtav ja huvitav, räägi oma lugu, kuidas SINA saad teiste edule kaasa aidata. Autorid on suure töö meie eest ära teinud, luues lihtsa ja loogilise süsteemi, kuhu oma lugu sisse mõelda. Elluviimine jääb aga ikka igaühe enda hooleks!"