fbpx

Persoonibrändi veebiakadeemia

PERSOONIBRÄNDI VEEBIAKADEEMIA
Tugev persoonibränd 7  nädalaga
KÕIK, MIDA SUL ON Vaja SELLEkS, ET LUUA TUGEV JA ERIsTUv PERsooniBRÄnd
OMA SÜGAVUSE, SISUKUSE JA ÜLESEHITUSE POOLEST UNIKALNE PROGramm
 7 MOODULIT
interaktiivne online õpe
KOOLITAJATE personaliseeritud tagasiside JA TUGI
IGALE OSALEJALE rAaMAT BRÄNd nIMEGa sina kingitusEks
kinnine FACEBOOK’I grupp
uu
MIKS OSALEDA?
 1. Sa leiad seda miskit, mis teeb Sind unikaalseks ja eriliseks
 2. Sa leiad oma persoonibrändi DNA ja oma MIKSi
 3. Sa paned väga konkreetselt paika oma eesmärgid
 4. Sa lood oma unikaalse väärtuspakkumise
 5. Sa õpid rääkima oma “lugu” nii, et see kõnetab Sinu kliente
 6. Sa valid enda jaoks sobivad kanalid ja õpid müüma personaalselt ja autentselt
 7. Sa leiad ülesse oma unikaalse “Mina” ja õpid, kuidas seda atraktiivselt pakendada ja efektiivselt müüa
 8. Sa teed asju, mis panevad Sul silmad särama ja inspireerid teisi enda ümber

.

KELLELE SOBIB?
 1. Unistad oma ettevõttest aga ei oska või ei julge alustada?
 2. Soovid selgust, millega Sa päriselt tahaks tegeleda?
 3. Otsid uusi kliente?
 4. Soovid oma hobist teha äri aga ei tea täpselt kuidas alustada?
 5. Oled oma valdkonna ekspert ja tahad võimendada enda positsiooni?
 6. Soovid vähendada turunduskulusid kuid suurendada müüki?
 7. Vajad inspiratsiooni, julgustust ja motivatsiooni?

 

MIDA SA SAAD?
 1. SELGUST
 2. INSPIRATSIOONI
 3. JULGUSTUST
 4. PRAKTILISI TEADMISI
 5. PERSONALISEERITUD TAGASISIDET
 6. TOETAVA GRUPI
 7. VASTUTUSPARTNERI
 8. RAAMATU BRÄND NIMEGA SINA KINGITUSEKS
 9. KONKREETSE JA SELGE TEGEVUSPLAANI

01. 

MOODUL
MIS ON SINU PERSOONIBRÄNDI EESMÄRK?

1 moodulis keskendume sinu persoonibrändi eesmärgile.  Oluline on läbi mõelda see, mida sa tahad saavutada, kuhu sa tahad jõuda ja millised on su eesmärgid

02.
MOODUL
KES SA OLED: SINU PERSOONIBRÄNDI DNA

Moodulis 2  kaardistad oma tugevused ja nõrkused, samuti väärtused, kirg ja elustiil laiemalt. Sinu identiteet on see, mis aitab sul hiljem jõuda selleni, mis aitab sul eristuda ja mis annavad klientidele põhjuse ostuotsuse tegemisel valida just sind.

03.
MOODUL
MIDA SA PAKUD: SINU UNIKAALNE VÄÄRTUSPAKKUMINE
Nii nagu on positsioneerimine ettevõtte turundustegevuse aluseks, algab ka sinu persoonibrändi strateegia sellest, mida sa pakud. Moodulis 3 tuleb sul kirja panna oma teadmised ja oskused – nii tööalased kui ka need, mida oled igapäevaselt elus õppinud. Mõelda, mis sind motiveerib ja inspireerib. Ja mõelda suuremalt ja oluliselt julgemalt.
04.
MOODUL
KES PEAB TEADMA: SINU SIHTGRUPP
Moodulis 4 määratled võimalikult täpselt oma sihtgrupp ehk lühidalt need kliendid või kliendigrupid, kes peavad olema sinust ja sinu ettevõttest teadlikud. Sul tuleb analüüsida, kas need on eraisikud või ettevõtted, ja lahata neid kõige väiksemate pisidetailideni välja. Kui sa jätad sellele küsimusele vastamise vahele või ei tee seda piisava põhjalikkusega, kulutad sa tulevikus asjatult oma aega ja raha. Kui sa ei tea, kellele sa pead täpselt oma müügi- ja turundustegevused suunama, teed sa seda kõigile ja ei jõua tegelikult mitte kuhugi.
05.
MOODUL
MIDA PEAB TEADMA: SINU LUGU

Oma brändi saad sa luua oma unikaalset lugu kujundades, seda pidevalt arendades, oma lugu rääkides, täiendades ja värskena hoides. Persoonibränding on palju rohkem kui sinu toote või teenuse müümine. Autentne persoonibränding on selle miski“ leidmine, mida ainult sina saad maailmale anda. Ja siis maailmaga selle jagamine jagades oma teadmisi, oma perspektiivi, oma lugu. See on suurepärane viis oma konkurentidest eristumiseks ja oma tarbijatega emotsionaalsete sidemete loomiseks. Moodulis 5 keskendume sinu unikaalse loo leidmisele.

See moodul käsitleb ka sinu sisustrateegiat ja konkreetseid sõnumeid, millega soovid oma sihtgruppi kõnetada. Sinu bränd vajab oma keelt ja kommunikatsiooni. Siin tuleb sul lisaks sisule määrata ka oma stiil ja tonaalsus, samuti mõelda detailselt läbi, milline sisu sinu sihtgruppi aitaks, kõnetaks ja väärtust looks.

06.
MOODUL
KUIDAS SAAB TEADA: SINU KANALID
Moodulis 6 võrdleme nii erinevaid sotsiaalmeediakanaleid kui ka traditsioonilisi müügi- ja turunduskanaleid, mille abil saaksid oma persoonibrändi laiema üldsuseni viia. Aitame sul välja valida konkreetsemad kanalid, millele oma sihtgruppi ja sisu silmas pidades peaksid keskenduma ja välistame need, millele ei ole mõistlik aega ja raha kulutada.
07.
MOODUL
MÕÕDIKUD, STRATEEGIA JA TEGEVUSPLAAN
Selleks, et aru saada, kui hästi sinu persoonibränd töötab ja et oskaksid õigel kursil püsida, tuleb oma tegevusi ka mõõta. Moodulis 7 paneme paika mõõdikud ja konkreetse tegevusplaani, mis aitab sul igapäevaselt tegutseda sinu persoonibrändi kasuks.
SINU INVESTEERING ISEENDASSE
7 MOODULIT
199€+km
7 moodulit
Raamat Bränd Nimega Sina kingituseks
Kinnine grupp
2 LIVE GRUPICOACHINGUT
Personaliseeritud tagasiside
2x1t personaalne konsultatsioon
2 LIVE GRUPICOACHINGUT
ERIHIND
7 MOODULIT
PARIM HIND/SUURIM VÄÄRTUS
299€+km
7 moodulit
Raamat Bränd Nimega Sina kingituseks
Kinnine grupp
Virtuaalsete visiitkaartide loomine/optimeerimine
2 LIVE GRUPICOACHINGUT
2×1 t personaalne konsultatsioon
VIP
599 €+km
7 moodulit
Raamat Bränd Nimega Sina kingituseks
Kinnine grupp
Personaliseeritud tagasiside
Visuaalne indentiteet
Virtuaalsete visiitkaartide loomine ja optimeerimine
2 LIVE GRUPICOACHINGUT
2×1 t personaalne konsultatsioon

ERIPAKKUMINE: Võta sõbranna või kolleeg kampa ja pane oma persoonibränd paika!

199€ + km / seitsmest moodulist koosnev veebiakadeemia ühele. 299€ + km / seitsmest moodulist koosnev veebiakadeemia kahele

100% RAHA TAGASI GARANTII

Meil kehtib raha tagasi garantii. Kui tunned, et programm ei vastanud Sinu ootustele, saada e-mail tagastussooviga aadressile info@brandnimegasina.ee ja osalustasu tagastatakse Sulle ilma küsimusi esitamata.

jaanika rannula
Jaanika Rannula
UpWise Coaching OÜ
Coach ja superviisor

Teema oli minu jaoks väga huvitav ja kvaliteetseks tegi selle webinari väga aktraktiivne presentatsioon, lihtne ja sorav ülesehitus, positiivne ning avatud õhkkond ja näited elust enesest, mis pani aja nii kiiresti lendama, et kui aeg läbi sai, siis olin pettunud, et miks juba läbi? See näitab minu jaoks koolituse kõrget taset!Väga hea oli ka see, et alguses tehti heaks toimimiseks kokkulepped osalejatega, sellega välditi igasugust taustamüra. Olen ka teie raamatut lugenud ja püüdnud täita, aga see täiendav veebikoolitus toetas hästi enda brändingu täpsemat lahtimõtestamist. Sai palju häid mõtteid, kuidas tänases kriisiolukorras ennast paremini turundada ning mida teha teisiti. Soovitan väga Evelini ja Olesija koolitusi ning raamatut, kui otsite häid mõtteid enda väärtuspakkumise kujundamiseks

irina miller
Irina Miller
Eesti Suursaatkond Tel Avivis

Suur tänu suurepärase virtuaalse seminari eest, mis oli nii inspireeriv! Praegu on parim aeg enda äritegevust anslüüsida ja tulevikuplaane teha! Ja ka harjuda uue elustiili ja keskkonnaga, milles tuleb elu jätkata, kes teab, kui kaua! Selle viirusega maailm muutus radikaalselt ja teie ideed on just õges ajas ja õiges kohas! Jätkake! Olen teie õpilane!

reet
Reet Henn
Fun & Zen Stuudio

See koolitus andis megasuure väärtuse ja võiks isegi öelda, et oli elumuutev. Sain oma raha eest kordades rohkem kui oleksin osanud arvata!

külliki
Külliki Pikk
Tartu Giidide Ühing
Minul sai eile Persoonibrändi akadeemia läbi kuid see rännak tasub kõigil ettevõtjatel ja juhtidel läbitegemist ja -mõtlemist.
Iga teekond algab esimest sammust ja iga ettevõtmine nõuab tegutsemist 🚀
rebecca
Rebecca Liis Armus
Armus Raamatupidamisbüroo

Aitäh Teile! Uskumatult äge on teha midagi koos naistega, kel silm särab, sest iga uus veebinar tõi kaasa järest selgema ettekujutuse, millisena enda personaalbrändi ette kujutame 🥰

MIKS SA PEAKS TEGELEMA PERSOONIBRÄNDINGUGA?

Kui soovid leida uusi kliente või kasvatada ettevõtte müüki, peavad potentsiaalsed kliendid seostama sinu persoonibrändi usalduse, professionaalsuse ja pikaajalise eduga. Olgu tegemist sinu enda ettevõttega või tööandjaga, aitab edukas persoonibränding eelkõige turunduskulusid kõvasti kokku hoida ja firma käivet, kasumit ja väärtust väga lihtsate ent tõhusate tegevustega kasvatada.

Lisaks sellele on tugeval persoonibrändi teisigi olulisi eeliseid nagu näiteks:

 • Lojaalsed kliendid ja kordusostud
 • Uute klientide leidmine
 • Tõus karjääriredelil
 • Tasuta reklaam
 • Nähtavus
 • Esinemiskutsed
 • Tugev eksperdikuvand
 • Partnerlusvõimalused
 • Ristturundus
 • Konkurentidest eristumine
 • Usutavus ja usaldusväärsus

Õppekava nimetus:

Tugev persoonibränd seitsme nädalaga.

Õppekava kogumaht (sh. auditoorse, praktilise ja iseseisva töö ning grupicoachingute osakaal) – 100 akadeemist tundi

 • Auditoorse töö osakaal: 15 tundi
 • Praktilise töö osakaal: 15 tundi
 • Iseseisva töö osakaal: 70 tundi

Olesija Saue ja Evelin Org on kokku pannud väärt varalaeka. Samm-sammuline teekond enda eri aspektide parema tundma õppimise suunas aitab lugejal tulevikus paremini olla tema ise. See aitab ka õigete eesmärkide valikul ning nende saavutamisel.  Raamatu suurim väärtus peitub sajas praktilises ülesandes, mille ise mõttega läbitegemine aitab kindlasti igaüht tema persoonibrändi loomisel ja arendamisel.

Peep Vain, ettevõtja ja koolitaja

PRAKTILINE RAAMISTIK

“7 küsimuse” süsteem, mis aitab teadlikult kujundada ja arendada sinu persoonibrändi. 7 küsimuse süsteem toetub raamatu Bränd Nimega Sina 100 praktilisele sammule, mis aitavad  lahti mõtestada oma persoonibränd tervikuna.

.

STRATEEGILINE LÄHENEMINE

Persoonibränding nagu ka muidu bränding on eesmärgipärane ja läbimõeldud tegutsemine. See ei hõlma mitte ainult suhtlust ja kommunikatsiooni väljaspoole, vaid ka ettevõtte sees. Persoonibrändi identiteedi arendamisega tuleb tegeleda süstemaatiliselt. Enne alustamist on aga oluline mõista, mida su persoonibränd endast kujutama peaks ja mida mitte.  Kõige olulisem on aga teada, mida sa täpselt soovid oma persoonibrändiga saavutada.

INSPIREERIV KOOLITUSSTIIL

Persoonibrändi loomine ongi eelkõige iseenda parima võimaliku versiooni loomine. See on pidev eneseareng, mis algab iseenda mõistmisest. Eduka persoonibrändi loomine eeldab, et sa saad aru, mida sa tegelikult tahad teha, kes sa tegelikult tahad olla, millest sa päriselt unistad ja kuhu sa tahad välja jõuda. Ainult siis, kui oled tugeva vundamendi loonud, saame rääkida võrrandi teisest olulisest osast – pakendamisest ja turundamisest. Aitame veebiakadeemias osalejatele sõna otseses mõttes LEIDA ISEENNAST, anname  tööriistad,  ent raputame tugevalt ka nende mugavustsooni. Nagu ka meie raamatu esikaas näitab – tuleb astuda lavale, olla julgelt sina ise, rõhutada oma erilisust ja tulla oma mugavustsoonist välja.